trečiadienis, birželio 13, 2007

Ketvirtokai, o Ketvirtokai

Šiandien kalbėjau su Januliene, sakė kad dar niekas iš jūsų nei užsirašė, nei sąrašus pateikė. Dėl pavėluoto termino, manau, nerimauti nereikia, jūs gi Ketvirtokai, jūs - nepakaltinami, bet egzaminai jau baigti, tad tikrai siūlau nebetempti daugiau gumos ir rinkti sąrašus žmonių, ieškotis atsakingų mokytojų (visų pirma, žinoma, auklėtojų), rinkti po 1Lt, pasiruošti pasirašytus tėvų leidimus bei sutikimą su sąskrydžio taisyklėmis (http://www.licejus.lt/saskrydis/taisykles.doc | http://www.licejus.lt/saskrydis/anketa.doc) ir nešti visa tai Janulienei.

20 Komentarai (-ų):

Blogger vaškys rašė...

šo, mus iš miško išvis?
mane jau užkniso šita nesąmonė. tais keliais šūdpopieriais problemos niekas neišspręs.

2007 m. birželio 13 d. 19:22  
Blogger Anchitonas rašė...

Problemos čia gal ir iš viso nebūtų, paprasčiausiai mokytoja sakė, kad visiem bendra tvarka. Tiesiog prisiminus pirmąjį mano sąskrydį, kai atvažiuoja ketvirtokai su alaus pilna bagažine, kad net užsidaro sunkiai, tai vaizdelis nekoks, o turint mokytoją po parašu tokių dalykų galima būtų išvengti. Šiaip ar taip, tik perduodu, ką ji sakė.

2007 m. birželio 13 d. 20:53  
Blogger Denis rašė...

Naaa, o kodėl ketvirtokai turėtų rūpintis tokiais dalykais?
Jeigu jie norės alaus atsivežti bagažinę (kam aš visiškai nepritariu), jie tuo labiau nepasirašinės jokių popierių.

Kvailas postas.

2007 m. birželio 13 d. 21:27  
Blogger Anchitonas rašė...

:DD o kas turėtų už juos pasirūpinti?

2007 m. birželio 13 d. 21:45  
Blogger vaškys rašė...

nu blyn. utopistai ir svajokliai.
jūs ką nesuprantat, kad joks popiergalis nesutrukdytų atsivežti net ir fūros alaus. kas norės, tas veš. ir čia ne popiergalius reik rinkti, o mąstyt pradėt.
tie patys trečiokai turės to alkoholio. esmė ne ketvirtokai. visi geria panašiai ar vienodai. tik ketvirtokai nebesislepia paprastai. na šiemet reiks bandyt taisyt padėtį.
o ką daryt, kad nebūtų gėrimo. na čia jau jūsų klasių reikalas. jei tai tikrai klasė, tai įmanoma prieiti kompromisų.

2007 m. birželio 15 d. 10:06  
Blogger Anchitonas rašė...

Ko čia viską į tą alų suvesti? Mokykla rengia šią išvyką ir ji imasi atsakomybę už visus jos dalyvius, dėl šito ir reikia ir tų parašų, ir sutikimų. Tokie yra oficialūs reikalavimai. Net jei alkohlis net ir išrastas nebūtų - ne vien tik, ir tikrai ne didžiąja dalim dėl jo rašotės, yra ir svarebsnių dalykų. Esate lygiateisė Licėjaus dalis ir visada ja būsit, tad nelabai suprantu kam čia reikia daryti kitaip negu yra priimta visiems. Aišku, kad nei čia skandalą kels kas nors, nei tuo labiau iš miško jus išmetinės, bet man tai tiesiog yra keista, kodėl ketvirtokai į šį paskutinį renginį žiūri kažkaip kitaip negu keturis metus žiūrėjo į visus kitus. Gal po metų suprasiu...

2007 m. birželio 15 d. 10:38  
Blogger mehheh rašė...

Autorius pašalino šį komentarą.

2007 m. birželio 15 d. 15:44  
Blogger mehheh rašė...

This thread is now officially about marshmallows.

2007 m. birželio 15 d. 16:23  
Blogger Aurimas rašė...

True.
Ketvirtokams skauda surinkti tuos "šūdpopierius"?. Imho, jei nori į sąskrydį - tikrai ne. Čia ne tiek tam, kad išvengtum visų problemų, bet kad visiems būtų lygios teisės. Aš vykdamas į sąskrydį sutikčiau užpildyti, net būdamas ir penktokas. Ką, man sunku? - ne. O kažkam gal nuo to ramiau. Išmokit žiūrėti į save iš viršaus, o į kitus iš apačios.

2007 m. birželio 15 d. 20:52  
Anonymous agnes rašė...

rač-- esmė tad esti tokia,kad mums
ne ne
tikrai nėra sunku pasirašyti kur nors kur reikia.
tik!
oficialiame skelbime licėjuje rašoma buvo 'sąskrydžio dalyviai: 1,2,3 kursų moksleiviai ir mokytojai',todėl mes sėdėjom ramiai ir nieko nerinkom,nieko nesitarėm.
ir taip taip
esti sunku surinkti visus ketvirtokus ar ten jų parašus kokius, kai iki sąskrydžio trys dienos liko.

gi tiesiog vėlgi nesusikalbėjimas didis įvyko tarp mokytojų ir mokinių.dažnas,sakytau,licėjuje toks nutikimas.

2007 m. birželio 16 d. 14:31  
Anonymous matijas rašė...

mehheh,-
i would add muffins too._.

2007 m. birželio 16 d. 14:33  
Blogger vaškys rašė...

kaip agnė sakė, neįmanoma nieko sugaudyti. man elektroniniu paštu sunku susigauti ką nors. telefonmu ne lengviau. tai ko norėt, kad visi tuos popiergalius užsipildytų.
jau nekalbu apie pasirašymą žurnale.

tiesiog yra taip, kad šiemet tie popieriai ypatingai ketvirtokams svarbūs. turiu galvoj, mokytojai sako, kad ketvirtokai labiau juos turi susirinkti, nei kiti. maždaug. reik įvest kontrolę. oh jė. kur gi ne.


Tomai: Tiesiog prisiminus pirmąjį mano sąskrydį, kai atvažiuoja ketvirtokai su alaus pilna bagažine, kad net užsidaro sunkiai, tai vaizdelis nekoks, o turint mokytoją po parašu tokių dalykų galima būtų išvengti. ar aš čia kažko nesuprantu, ar tu nepameni, ką rašai. aš nesuvedu visko į alų. tu truputį užvedei.

iš čia ir išplaukė mano pasakymas, kad truputį utopija, kad tie popieriai sutvarkys alaus problemą.

2007 m. birželio 16 d. 17:58  
Blogger Don rašė...

As truputi nesuprantu ko ketvirtokai taip tyljo kaip peles po sluoa o dabar kelia skandala.. Kai nebuvo parasyta kad ir 4 klasiu moksleiviai keliauti i saskrydi tai visi kazkaip tylejo ir vaidino nuskriaustus, o dabar kai liepe norintiems susirinkti sarasus ir leidimus tai visi pradejo staugti. Niekas uz jus nieko nepadarys (sena tiesa) ir nepakovos.

2007 m. birželio 16 d. 22:51  
Blogger mehheh rašė...

You're absolutely right. Marshmallows and muffins, that's what it's all about. Cheers!

2007 m. birželio 16 d. 23:04  
Anonymous Anonimiškas rašė...

daliai ketvirtoku ( tarp ju ir man), atvirai pasakysiu, sis saskrydis tiesiog neidomu.taigi, del to jokiu popieriu ir nera ir nuskriaustuju nera:)

2007 m. birželio 16 d. 23:39  
Blogger Anchitonas rašė...

Rengėjai tai čia kaip tyčia (nors, žinoma, ne) tokią makaliūzę padarė. Pakabino plakatą kaip visada (1,2,3 kursai), o ketvirtą kursą patyliukais kviečia jau pagal naujas taisykles. Spragos...

2007 m. birželio 17 d. 09:52  
Blogger vaškys rašė...

don> niekas nekelia triukšmo.

2007 m. birželio 17 d. 18:37  
Blogger Denis rašė...

Priminsiu, kad ketvirtokai dalyvauja sąskrydyje tokiom pat teisėm kaip ir mes (exai), t.y. jų niekas nekviečia oficialiai.
Kodėl tada jie turėtų laikytis kvailo popierizmo?
Ir ne, Račai, tai nėra nulis pastangų. Skaitei, ką ten reikia pridaryti, kiek surinkti parašų and shit? Va va.

2007 m. liepos 9 d. 18:41  
Blogger Aurimas rašė...

[visgi nusprendžiau parašyti]
kodėl jie turėtų laikytis popierizmo?

labai paprasta. Juk tiesa tai, kad tas "popierizmas" suvienija visus. Taip sakant, visi pasidaro lygūs. Tiems, kas taisyklių nesilaiko, automatiškai užsideda šiokia tokia "lygesni tarp lygių" kepurė. Ypač mokytojų akyse. Ar ketvirtokams to reikia? Nemanau. Ar jie to nori? Na, kai kurie gal ir nori. Čia vis tas noras kažkaip išsiskirti. Taip, gal tas popierius ir nieko nepakeis, gal jis ir bevertis, nes jiems jau virš 18, ir t.t. Bet taisyklių protingi žmonės nelaužo. Jie jas tiesiog keičia. Dabar tiesiog abi pusės (mokytojai ir 4okai) nesusikalba ir nei vieniems nuo to ne geriau. Ir šitoje situacijoje, imho, teisūs bet kokiu atveju mokytojai, nes jie nustatinėja taisykles. O kai ketvirtokai pasitaikys užaugę, jie patys jas pakeis. Civilizuotu būdu.

O gauti parašą ne taip sunku. Pagaliau liks prisiminimui. O vat prižiūrinčio mokytojo visgi daugumai dar reikia.
Ir, kaip minėta jau prieš tai kažkieno: mokykla rengia oficialų renginį, ir nustatinėja taisykles. Tai, kad mūsų (jūsų) neišmeta, dar nereiškia, kad galim ir papildomai rėkauti sau leisti.

2007 m. liepos 9 d. 20:13  
Blogger vaškys rašė...

ne nu bac. jūs tikrai grybų prisivalgę. kur jūs čia kokį matote skandalo kėlimą?

pritariu šiaip denio nuomonei, kad mes vykstam jau kaip exai. nes nėra nei lydinčio asmens [nesu tikras ,bet iš 5 tik vienas kuratorius buvo ten?], nei ten tos sugaudyti lapukus labai lengva su parašais, kai šiaip susitinki su kitais tik tokia proga, kad egzas vyksta, o kiti po visokias kirgizijas išsilakstę. aišku jie gali į patį sąskrydį tuos lapukus atnešti, bet tai sukontroliuok juos per n kilometrų. pašnekėt galima. kad mokytojai teisūs ir taip toliau. aš asmeniškai galiu pasakyt, kad šita taisyklė yra tikrai neveiksminga.

man tai nepatinka, kaip pokalbis nusivažiavo. aš komentaru pradėjau, kad problemos neišspręs, tai visi pradėjo varyt, kad man ir kitiems ketvirtokams sunku užpildyti lapą.


galų gale, račai, tu juk mokais ekonomikos: čia gi grynas laiko ir kitų resursų švaistymas.

2007 m. rugpjūčio 3 d. 16:53  

Rašyti komentarą

Užsisakykite Rašyti komentarus [Atom]

<< Pradinis puslapis